Akcia: Doprava zadarmo pri objednávke nad 39€

Čo je to VAPPY?

VAPPY je jednoduché zariadenie, ktoré pomáha fajčiarom prejsť z cigariet na nikotínové náplne. Do prístroja VAPPY zasuniete nikotínovú náplň a rovno začnete prístroj používať.

Aká je história VAPPY

Po dlhu dobu sme skúmali ako ľudia vnímajú fajčenie cigariet a pýtali sme sa ich či chcú vôbec prestať fajčiť. Väčšina mala na to podobný názor ..chceme, ale nevieme ako a či nám to vôbec vydrží, skôr by sme smerovali ku menej škodlivej variante fajčenia¨ a v týchto slovách sa zrodilo VAPPY. Od toho okamihu sme začali plánovať a neskôr aj realizovať projekt VAPPY.

Prečo práve VAPPY a nie iný nikotínový produkt?

VAPPY poskytuje bezdymovú náhradu od cigariet a podobných zariadení založených na tabakovej báze. Keďže sa nejedná o dym ale o paru, vaše telo nezachytáva viacej ako 5000 škodlivých látok ako je napríklad decht.

Ako používať VAPPY zariadenie ?

V balení obdržíte batériu a nabíjací káblik. Nabíjame pomocou káblika buď cez nejaké elektrické zariadenie ako je notebook/stolný počítač alebo obyčajne cez zásuvku. Keď je zariadenie nabité, stačí zasunúť náplň a začať používať. Zariadenie vám samo ukáže, že je vybité trojitým bliknutím na svetielku z prednej strany batérie.

Niečo o náplniach

Náplne sú založené na prírodnej báze PG/VG, dochucovadla a nikotínovej soli. Každá naplň má ± 0.7ml zloženia s nikotínovým obsahom 5%. Toto množstvo postačuje na 200-300 potiahnutí, záleží od intenzity fajčenia. Jedná náplň sa vyrovná nikotínu v krabičke cigariet.

Zaujímavosti:

  • Vedel si o tom, že bežný rok fajčiara cigariet trvá iba 330 dni?
  • Vedel si o tom, že na fajčenie cigariet umrie až 7 miliónov ľudí ročne?
  • Vedel si o tom, že priemerný fajčiar minie ročne 720 EUR na cigarety, za túto sumu by si mohol dopriať týždňovú dovolenku v Paríži, každý rok.
  • Vedel si o tom, že fajčenie cigariet zvyšuje riziko neplodnosti u žien a u mužov?
  • Vedel si o tom, že fajčenie cigariet bolo považované za zdravé do polovici minulého storočia?
  • Vedel si o tom, že cigarety sa testujú na zvieratách ako sú psy a šimpanzí?

Vitajte

Tento web je vhodný iba pre návštevníkov starších ako 18 rokov. Prosíme potvrďte svoj vek. Máte 18 alebo viac rokov?